Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a gömbölyű valami a...

Mi ez a gömbölyű valami a csuklómba?

Figyelt kérdés
A jobb csuklómba van egy ilyen gömb szerű félkemény valami és szerintem ettől szokott a csuklóm fájna mert van hogy magától egyszercsak el kezd fájni a jobb csuklóm és akár hetekig is van hogy fáj valakinrk van/volt hasonló esete?Megnéztem és a bal csuklómon semmi ilyesmi sincs,amikor pedig megnyomom a csuklómba ezt a gömböt mégjobban fáj.Olvastam a neten ezután és találtam valami olyat,hogy ez lehet egy gaglion vagy mi és ez borsó mérettől diónyi nagyságig is megnőhet és hogy ebbe a valamibe zsír is lehet vagy lehet egy zselészerű anyag.Aki tapasztalta már ezt az kérem segítsen,ha szakember is olvassa ezt akkor őt mégjobban kérem.
2018. ápr. 22. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet inhüvelygyulladás és ganglion is, biztosan sokat használod a jobb kezed. Ha inhüvelygyulladás, akkor pihentetni kell és reuma krémmel is lehet kenegetni, vagy egyéb kezelés kell rá, gangliont műteni szokták, de van amikor magától is felszívódik.
2018. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 évesen nem tudom hogy ez normális-e és a műtéttől meg félnek de azért előtte megpróbálom a reumakenőcsöt. :)
2018. ápr. 22. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Pihentesd is a kezed, egér használata is okozhatja, ha sokat számítógépezel.
2018. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már akkor is fáj ha írok a suliba
2018. ápr. 22. 16:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Menjek el vele egy dokihoz?
2018. ápr. 22. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ganglion a csuklomon.

Elmult,de aztan visszatert. Dionyi nagysagu is volt.

Elmentem a sebeszetre,azonnal felvagtak.

Nem fajt.


Menj el te is.

2018. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, menj el orvoshoz, ha íráskor is fáj, akkor inkább inhüvelygyulladásra tippelek,
2018. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :)
2018. ápr. 24. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!