Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfelejtem az adott pillanatba...

Elfelejtem az adott pillanatban történt dolgokat?

Figyelt kérdés

Beszélgetek valakivel, írásban vagy szóban, és elfelejtem mit mondott éppen akkor, pedig oda figyelek rá. Nem tudom mire reagáljak és mit, nem tudom hogy kimondom e amit gondolok vagy csak gondolom, félek hogy a gondolataim hallják és hogy akaratom ellenére, de kimondom.

Olyan mintha kikapcsolna egy pillanatra az agyam és nem emlékszem hogy megtörtént az előző 10 másodperc amíg befejezte a mondatot, de nem veszem észre hogy el telt az idő.

(Ez csak beszédkor fordult még elő,) sose volt emlékezet kiesésem, nem iszok (túl sok alkoholt) és nem drogozok. Fiatal vagyok (25). ezt azért írom, mert az ilyen acheimer vagy miket kizárom.

Nem vagyok fáradt.



2018. ápr. 27. 23:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!