Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha zokni nélkül, szandálba...

Ha zokni nélkül, szandálba ülsz egész nap nyolc órát, hogyan lehet megakadályozni, hogy izzadt lábszagom legyen? Van-e olyan tuti szer, amivel ha bekenem/befújom reggel, tartósan "szagtalanít" egész napra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Scholl lábspray, bármelyik drogériában kapható
2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

De azért szokás azokat lehülyézni általában, akik zoknit is vesznek alá...

2010. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én alaposan lereszeltem az elhalt bőrt, ez segített.

Ha bekened vékonyan gombaölő krémmmel, az is segít.

2011. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nap teafaolajos lábfürdő és lehet mellé ecettel bekenni éjszakára. Nappal kevés legolcsóbb hintőpor a pamut zokni felvétele előtt. A zokni soha ne legyen melegebb, mint amit a hőmérséklet megkíván. A cipő ne legyen műbőr.
2011. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma valaszoltam epp egy hasonlo kerdesre,atkopirozom,annyit szeretnek hozza tenni,az összes labdeo kremet kiprobaltam,semmit nem hasznalt,talan meg rontott.

Nekem is volt volt labszagom:(.Az elsö amit tegyel,jol most meg,dörzsöld at szodabikarbonaval,v. kefevel mosd meg mindenütt,ha van habkövel is dörzsöld at a talpaid,majd szajvizzel(Odol,nekem Listerine van),töröld at a labfejed,talpad,ujjak közt.Nem lessz többet labszagod,en kb. 10 napja hasznalom,semmi szag,eddig pedig olyan erös volt mint a ferfiaknak,es hat majdnem minden labkremet kiprobaltam,sprayt,mostam is naponta 2x.ha meg van idöd,es a cipö/csizma betetet ki tudod venni,mosd at,ha nem,dörzsöld be szajvizzel.

2011. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!