Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az este megivott...

Lehet, hogy az este megivott nagy pohár gyümölcslétől szédülök ma annyira?

Figyelt kérdés

Mostanában nem volt jellemző rám egyáltalán a szédülés. Sőt, ahogy felkeltem friss és üde voltam rögtön, energikus. Ma pedig felébredtem és ahogy felálltam nagy szédülést éreztem és jó pár percig alig tudtam egyensúlyban tartani magam. Konkrétan mint egy nagyon másnapos ember. Még mindig érzem.

Ma mitől lett, ha tegnap egyáltalán nem volt?

Az este megittam majdnem egy fél liter frissen facsart narancs és grapefeuit levet. Aztán éhesen feküdtem le mert már lusta voltam felkelni enni. 20 l


2018. máj. 3. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

A gyümölcslétöl MIÉRT KELLENE szédülni, föleg MÁSNAP!?!?!?!?


Tényleg ennyire buta emberek is vannak?

2018. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A gyümölcslétöl nem szédülhetsz másnap reggel, legfeljebb attól, hogy éhesen feküdtél le.
2018. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ennyi volt szokatlan és más a tegnapi napomban, ezért gondoltam erre. Talán vérnyomás csökkenést okozhatnak, esetleg mást(nagyobb mennyiségben)

Nem tudom, szóval ezért kérdem! Ha ennyire kiakaszt a kérdés, tovább lehet menni!

2018. máj. 3. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éhesen feküdtél le, éjszaka gondolom nem ettél, nem lehet, hogy éhes vagy? Egyél. Az éhségtől is lehet szédelegni. Egyél, igyál egy kávét, remélhetőleg rendbe rak. Nem a gyümölcslétől van.
2018. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további választ!
2018. máj. 3. 09:09
 6/8 A kérdező kommentje:

A grapefruitnak vérnyomás csökkentő hatása van, erre is gyanakodtam. Illetve kifejtettem, hogy éhesen feküdtem le, ez is ok lehet. Bocsánat, hogy nem írtam le mindent a fő kérdésbe és amiatt röhögtök rajtam.

Csak kíváncsi voltam, hogy valamelyiktől volt-e másnak is hasonló tünete. De remélem jobb lett a napotok a gúnyolódástól!

2018. máj. 3. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Leesett a cukrod a béka feneke alá.
2018. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges!

Illetve nemsokára menzesz időszak, ilyenkor is egy kicsit "megbolondulok" egész nap erőtlen és nyomott voltam.

(Látom a gúnyos komment törlődött, már nem érvényes az előző írásom😄)

2018. máj. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!