Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Halucináltam majdnem...

S. O. S. Halucináltam majdnem egy percig és azóta nagyon rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Elmentem lepihenni. Kicsit aludni akartam..nem voltam fáradt..meg semmi...közben néztem egy filmet..feküdtem..és amikor pár perc után kinyitottam a szememet akkor halucináltam! Azt láttam,hogy a levegőben ezüst pici darabkák repülnek. Mindenhol a falon is mindenhol ezüst apró valamik hullanak le felém. Ez tartott kb 40 másodpercig aztán elmúlt. Tudtam mindvégig,hogy ez nem a valóság,de az első másodpercben azért megijedtem és nem tudtam mi ez. Ezt követően pedig erősen fájni kezdett a szemüregem..nagyon fáj a szemem. Pedig nem vagyok álmos...az egész egy 10 perce történt kb..most volt ilyen először életemben. Soha előtte nem történt velem hasonló. Ez mi lehet? És miért fáj a szemem. Beszéltem a szüleimmel telefonon..ők azt mondták ez baj! Nem normális. Ha nagyon rosszul leszek vagy valami..akkor hívjak orvost azonnal.

Mi lehet ez? Fáj a szemem. És miért halucináltam. A cukrom rendben van. Sokat ittam főleg amióta dögmeleg idő van. Sétáltam is ma. Jól voltam egésznap eddig.


L


2018. máj. 5. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
A fejem is picit fáj.
2018. máj. 5. 12:40
 2/6 A kérdező kommentje:
*ll
2018. máj. 5. 12:41
 3/6 A kérdező kommentje:
És..nem akartam mondani..de epilepsziás vagyok..de nekem amikor rohamom volt..elotte mindig hangokat (sip hangjat) hallottam. Mar evek ota szedem a gyogyszert. Szoval nemtom ez mi volt :(.
2018. máj. 5. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hallucinacio volt.


Megnőtt a szemed belnyomása, azért láttál "csillagokat".

Ilyen néha előfordul másokkal is.

2018. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem..azt tudom milyen. Olyat mindenki lat olyankor..de nem..ez mas volt. Ezust volt es olyan mint a hopehely felulve is ezt lattam..es ereztem minden lelassul..
2018. máj. 5. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl alacsony vérnyomás még esetleg ami szóba jöhet. Írtad h pihenés közben.


Amúgy miért nem mész el orvoshoz, ha s.o.s. dolog?

Gyakorin nem sok medikus van.

2018. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!