Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki egyszerre két...

Ha valaki egyszerre két helyre jár plazmát adni (heti háromszor), hogy nem derül ki? Mi történik, ha kiderül?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy kiderül,de hamar kikészül aki ezt csinálja!
2018. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

kell nyilatkozni plazmaadas elott arrol, hogy jarsz e mas helyre is? ha igen, akkor tulajdonkepp ugye hivatalos papiron hazudsz, tehat felrevezeted oket. Gondolom kizarnak a plazmaadas intezmenyebol, ha kiderul, es nem vagyok benne biztos, hogy nem von maga utan mas kovetkezmenyt is.

egyebkent mire jo ez? mar 1 helyre se jarnek szivesen, nem hogy tobbre, raadasul heti 3 alkalommal? mikor lesz ideje regeneralodni a szervezetnek??

ennyit er az az x ezer ft, amit adnak erte?...... mindig is verado voltam, rendszeresen jartam is amig tehettem, de a plazmazast sosem ertettem..jah, tudom tudom tudom, nincs karos hatasa, jah persze..

2018. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stewie200 ***** válasza:

Az elso jol irja, mondom ezt ugy hogy rendszeres plazmaado vagyok. (3 hetente jarok altalaban) a szervezetednek kell ido regeneralodni, szerintem ne csinald ezt...

A masodik valaszolo viszont netto hulyeseget irt, sehol nem kell alairni semmit hogy jarsz e mas helyre, max megkerdezik adtal-e mar mashol is plazmat de mondom megegyszer: semmit nem kell alairni.

Egy szonak is 100 a vege: szerintem ha teheted korlatozd le heti 1-re a donaciot.

2018. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg ala kell irni papirt h nem adsz mashol, legalabbis ez a lenygmege az adott papirnak.


Lehet, hogy az ilyenek miatt vezettek be a folyamatos feherjevizsgalatot. Az pedig heti eggyel is ugy lemegy 60 ala, mint a sicc.


Nem hiszem, hogy kartekonyabb lenne egy plazmaadas mint egy veradas, de megertem, hogy ezt terjesztik, mivel a veradas fontosabb lenne, de az egyennek anyagi szempontbol az eri meg.

2018. júl. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!