Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy műtét után mikor...

Pajzsmirigy műtét után mikor lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem miért ne lehetne? Orvos mondta?
2018. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Nem mondta .. én gondoltam hogy van valami általános szabály hogy műtétek után x ideig nem szabad. :) ....mint fizikai terhelés....De hurrá,ha nincs ilyen. :)
2018. máj. 26. 14:05
 3/7 A kérdező kommentje:
(vérzére,seb szétnyílasra gondoltam én.
2018. máj. 26. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
De a pajzsmirigy a nyakadon van semmi köze a szexhez, legfeljebb annyi hogy a párod ne nagyon csókolgassa.
2018. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!! Tudom, hogy ott van!!!!!!! 😆😆😆😆😆😆
2018. máj. 26. 18:20
 6/7 anonim válasza:

Hát nem rögtön.....

Engem műtöttek, és hidd el, hogy műtét után úgy 2 hétig alig bírtam felkelni az ágyból, mivel ahhoz is kell a nyakunk, hogy felüljünk. Konkrétan a műtétem utáni 5. napon tüsszentettem és elsírtam magam.....

Műtét utáni 2 hónapban a hirtelen fejmozdításra is figyelni kell.

Egyébként más (pl gyógyszer) nem tiltja, de hiába látszik, hogy kívül összeforrt a seb, az belül még nagyon nagyon érzékeny és fájdalmas.

2018. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ilona.sz válasza:
Én épp most állok pazsmirigy műtét előtt.Az orvos azt mondta hogy 2 hét szigorú fizikai kímélet.Tágabb értelemben a műtéti felépülés 6 hét
2019. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!