Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akit orrsövényferdüléssel...

Akit orrsövényferdüléssel műtöttek, utána jobb lett a helyzet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de nagy mértékű orrsövényferdulésem van, teljesen megnehezíti az életem. Orrspray nélkül nem tudok élni, de az meg teljesen tönkre teszi az orromat. Levegőt nem kapok, ez alap, de állandóan taknyos vagyok, mint egy allergiás a szezonban. 16 évesen állapították meg először, de azt mondta a doki, hogy lehet nem lesz belőle semmi. Most visszamentem és azt mondta, ezt műteni kell, mert okozhat gyulladásokat, fertőzéseket.

Csak az a baj, hogy ismerőseim közül, többek között édesanyámnak is volt műtéte, ez 5 ember, és ebből 4 azt mondta, hogy nem javult a helyzet, anyukámnak ugyan úgy be van dugulva az orra, egyedül csak anyi, hogy leszokott az orrsprayről (de viszont ő nem taknyos mint én). Ráadásul még szenvedős is volt nekik a műtét után. Szeretném tudni, ki az akinek tényleg javult a helyzete? Megéri megcsináltatni, vagy nem nagyon segít?


2018. máj. 28. 08:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!