Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló befejezése után...

Fogamzásgátló befejezése után bőrproblémák?

Figyelt kérdés

Éveken át szedtem fogamzásgátlót de egy ideje abbahagytam.

Azóta nagyon csúnya lett a bőröm. A nyakamon ilyen bőr alatti fehér, apró kis göbök vannak, kijön egy csomó pattanás az arcomon, a hátamon, mellkasomon.

Előtte nem volt ilyen problémás a bőröm és most rosszul érzem magam emiatt, nem is merek kivágottabb nyári ruhát felvenni.

A napokban megyek bőrgyógyászhoz, remélem tud segíteni. Kozmetikushoz járok, hogy kitisztítsa, de mivel nagyon érzékeny és világos a bőröm, így kezelés után bő 1 hétig tiszta vörös a nyakam, az arcom, nehezen gyógyul.

Volt már valakinek hasonló tünete? Mivel lehetett segíteni a dolgon?

Itthon ápolom, radírozom, krémezem, de ez már túlnő egy kis kozmetikai szépséghibán.

35N


2018. máj. 28. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan így járnak. Az évekig elnyomott és beszabályozott hormonok most előtörnek. Bőrgyógyász biztos tud majd segíteni, de szerintem leginkább várnod kell, hogy újra normálisan működjön a szervezeted. Mivel ezek belső problémák miatt vannak, a külső kezelések csak időszakosan segítenek.
2018. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!