Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet győzni a belső...

Le lehet győzni a belső szervektől, hústól, alvadt vértől való "iszonyt"?

Figyelt kérdés

Lehet nem kéne ügyet csinálnom belőle, de kezd zavarni ez a tény. 22éves lány vagyok, eddig hidegen érintett a konyhai feldolgozásra váró állati szervek (máj/szív/agyvelő/stb.), az hogy menzeszem van, és a nyers húsok szaga és látványa.

A helyzet az hogy nemrégiben kórházban voltam, egy rutin műtéten estem át, de a műtétem estélyén mozgásképtelen voltam. A mellettem fekvő beteg néni sajnos meghalt, elzáródott a gyomornyílása, így feljött minden a száján keresztül (inkább nem részletezem mik) aminek nem kellett volna. Nem tudtam felkellni és segíteni, viszont láttam ,meg éreztem a szagát a történteknek. Meggyógyultam, kijöttem, de azóta el kap a hányinger meg a félelem ha meglátom itthon hogy anyukám májat vagy ilyesmit készít, vagy éppen nem jól sülnek a nyers húsok amit készítek és szagukra is rosszul leszek, vagy (elnézést ez gusztustalan) ha éppen nincs alkalmam a nap folyamán többször tisztasági betétet vagy tampont cserélni, megint rosszul leszek a saját vérem szagától. Lehet én dramatizálom túl és ha felejtek akkor ezek is elmúlnak, nagyon hülye vagyok?


2008. okt. 31. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Légy vegetáriánus, akkor többet nem kell véres dolgokkal foglalkoznod. ;)
2008. okt. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem vagy hülye, csak valoszinüleg tudat alatt nagyon megviselt a korházban a látvány. Nem is hinnéd milyen aproságok is megviselik tudatalattit, amiböl normál állapotban nem csinálsz nagy ügyet " "...

Nem tudok neked gyogyirt. :(

Probáld meg feldolgozni a dolgokat, és amikör jön ez az undor probálj venni nyugodtan nagy levegöt és arra gondolni hogy a menstuáciod eddig is megvolt ezek után is meglesz, semmi szokatlan...

Remélem tudam valami hasznosat mondani neked. :-S

2008. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbálgatom, köszönöm
2008. okt. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!