Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barack nagyságú zselès/kocsony...

Barack nagyságú zselès/kocsonyás szerű "golyó" jött ma ki a szèkletemmel reggel a wc-n, Mi lehetett? Vagy mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Reggel elkapott a hasmenès, ès ezzel együtt jött a fent említett akármi de nem tudom hogy a vègbèl nyílásból,vagy a nemi szervemből vagy csak ilyet pisiltem egyáltalán nem tudom mi lehet ez ès hogy mitől


Elèg kínos ezt így leírni ès lehet hülyènek is fogtok nèzni mert lehet hogy csak egy apróság az egèsz lehet hogy nem de nem nagyon van akitől ezt megtudnám kèrdezni


25/L


2018. máj. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fuuuuuj
2018. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rágtad jól össze a gumicukrot.
2018. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hasmenés miatt lehetett, pl.: bélhurut, stb.

Diétázz pár napig.

2018. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom, nem egyszerre kakiltál és pisiltél. Barack nagyságú?! Őszinte leszek: fogalmam sincs. De jó lett volna kideríteni, honnan jött, mielőtt lehúztad. Írod, hogy hasmenésed volt, szerintem a széklettel távozott valami. Ha még mindig hasmenésed van, vegyél a gyógyszertárban székletminta tégelyt és vidd el a háziorvoshoz. Mármint a produktumot. Ha szerencséd van, akkor gyomorrontás és semmi komoly. De jobb az óvatosság, inkább nézzék meg, ha legközelebb is nyálkás-kocsonyás.
2018. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy rakás szarnak nem fog örülni az orvos :)

Hasmenesed volt magyarán felborult az emésztésed. Van amit ilyen allagúra sikerült emésztened. Semmi furcsa nincs benne.

Diéta!

Vagy legközelebb ne egyél medúzakat. :)

2019. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!