Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért magas minden délután a...

Miért magas minden délután a pulzusom?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, még januárban volt egy "komolyabb" rosszúllétem aminek ügyelet lett a vége. 160/90+ os vérnyomás 100+os pulzussal, zsibbadt a bal oldalam.


Voltam kardiológiai kivizsgáláson, semmilyen bajt nem találtak, ezért hypertoniával kezelnek, 12,5mg-os tallitont szedek. Egy ideig rendesen használt is, ám több mint egy hónapja, tökéletes a vérnyomásom, majdnem alacsony 110-120. Viszont a pulzusom minden délután 90+os nyugalmi helyzetben. Állva 110, fekve 50-65. Olyan 3 hete hozzá jött a szúró és/vagy szorító fájdalom. (Időnként mintha középen zsibbadna)


Ez már szinte minden napos!


Minden eredményem tökéletes! (EKG, TSH, szív uh. Carotis uh, vérkép minden...)


185cm magas vagyok 65kg.


Mitől lehet???



#magas pulzus #délután.
2018. máj. 31. 17:45
 1/2 Lekri ***** válasza:
Lehet dohányzástól, de a te esetedben remélem ez nem fordulhat elő. Lehet kapni Aspirin protectet recept nélkül. Napi egy tabletta reggel, talán érdemes megpróbálni. Könnyű vérhigító, elmúlik tőle a szorító fájdalom és reméljük a magas pulzus is.
2018. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lekri ***** válasza:
Sportolni is kellene!
2018. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!