Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvan dagadva az állam alatt...

Megvan dagadva az állam alatt lévő rész, valószínüleg a mandulám, hogy tudnám enyhíteni a dagadást, meg a fájdalmat amíg orvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
pont ma néztem magamnak én is, nem tudtam biztosra hogy az a mandulám ,de nekem szerencsére nem fáj, de nagyon ki tudom tapintani, daagdt :S
2008. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
63%
Ha a mandulád van bedagadva, az orvos szinte biztos, hogy valamilyen antibiotikumos fog felírni, annak már, olyan 2 nap után érezni fogod a hatását. Bár ez attól függ milyen erősségű a gyógyszer, addig is, próbálj langyos sós vízzel gargalizálni..Nagyon rossz az íze, de valamilyen szinten enyhíti a fájdalmat, na és persze a Halls cukorka és társai segíthetnek. Jobbulást kívánok!
2008. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!