Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy a baj? Egyáltalán mi a...

Ékszerteknős kérdése:

Nagy a baj? Egyáltalán mi a baj? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap este még minden rendben volt. Reggelre azonban, minden előzmény nélkül kb. 2-szeresére dagadt a bal gyűrűsujjam. Fáj, zsibbad, olyan mintha éjszaka ráfeküdtem volna. Egy darabig vártam, mondván, hogy biztos a kezemen aludtam és azért zsibbad. De 1.) akkor nem csak az egyik ujjam lenne dagadt és zaibbadna, 2.) már lassan egy órája érben vagyok és az ujjam állapota változatlan.

Nagyon aggódom, mert sportsuliba járok, komoly versenyszerűen röplabdázom és 9. éve zongorázom!

Kérlek titeket, aki tud, az írjon mihamarabb, mert addig megöl a félelem.


16/L



#zsibbadás #ujj #dagadás #mozgatási probléma
2018. jún. 10. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Itt a gyakorin nincs sok orvos, látatlanban meg elég nehéz megmondani, hogy mi a bajod, szóval menj az ügyeletre most!!!!!
2018. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sebészet, röntgen. Valami trauma csak érte, mert olyan mintha eltört/elrepedt volna. Sebészeten azért mondd azt, hogy beütötted, mert ha azt mondod, nem volt semmi előzménye, akkor elküldenek, hogy kérj beutalót szakorvoshoz.
2018. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!