Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tortenhetett az anyajegyemm...

Mi tortenhetett az anyajegyemmel? Elegge nyugtalanító a kinézete

Figyelt kérdés
A combomom van, es korulotte sotetzold szinu folt alakult ki, es kisse ki is dudorodott az anyajegyem. Nem nagy kb fel cm.

2018. jún. 18. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az a bőrgyógyász fogja tudni megmondani neked, amelyikhez elmész vizsgálatra.
2018. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ket picivel nem tudok sajnos minden aprosaggal menni. Azert kerdeztem, hogy hatha van valaki aki tud infot arrol, hogy fontos e, mert ha nem akkor nem tudok mindenert rohangalni. Azert koszi "kedves" valaszado
2018. jún. 18. 12:15
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Te komolyan kikéred magadnak, hogy a kérdésedre relevánsan válaszoltam?

BÁRMI lehet, egészen a rákig, ezt honnan tudná neked megmondani valaki?

Sőt, ha valakinek ez rák volt, lehet, hogy neked nem az, és fordítva.

Az, hogy két gyereked van és egyedül vagy és nem akarsz orvoshoz menni, az meg hogy jön ide, valamint hogyan lehet azt a kérdésedből kivenni, illetve: a válaszolók dolga ezt neked megoldani?!


Az eszem megáll.

2018. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen hirtelen elváltozás komoly okokra vezethetö vissza, nagy esélye van rákos megbetegedésnek.


Az elsö válaszolónak tökéletesen igaza van, megbízható választ csak egy börgyógyász tud adni, ako megvizsgálja az anyajegyedet.


Ha meg van két gyereked, akkor annál fontosabb, hogy minél elöbb orvoshoz fordulj, mielött nem két gyereked, hanem két árvád lesz!

2018. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A hirtelen elváltozás kezdődő rákra utal. Az előző válaszadóknak teljesen igaza van. Minnél előbb menj orvoshoz, főleg ha nem akarod hogy a gyerekeid árvák legyenek.
2018. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Kertem idopontot mar. Arra voltam kivancsi, hogy szukseges e ezekkel a tunetekkel orvoshoz fordulnom. Es #2 nem egyedul nevelem oket, csak a ferjem 7\7 napot dolgozik, bar kuld o is orvoshoz, nem o az oka annak, hogy eddig nem torodtem ezzel a dologgal.


Koszonom a valaszokat

2018. jún. 18. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, minden rendben! Ha van időd, megírod, hogy hogyan alakult?
2018. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia! Voltam borgyogyasznal, elkuldott sebeszhez(oktoberre van szabad időpont), eltavolitasat javasoltak, a nyugtalanito kinezete miatt elkuldik szovettanra, eddig ennyi.


Viszont, elegge frusztralo, hogy ilyen keson adtak időpontot az operaciora, mert kozben mindennap latni rajta ujjabb valtozasokat. Pl nagyobb sotetebb, eroteljesebb a zold szinu elszinezodes is.


Ui: koszonom az erdeklodesed, kedves vagy!

2018. aug. 1. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad! Hasonló helyzetben vagyok én is, csak másabb az anyajegyem. A körvonalból hiányzik egy rész. :( Én is őszre kaptam időpontot. Felkerestem egy magánbgy-t, majd kedden veszik le. Aztán még 3 hét, mire megjön a szövettan. Szétaggódom magam. Nekem is van 2 gyerekem.. Ha teheted, vetesd le magánúton mindenképpen! Én másik városba megyek, mert ott bérmelyik orvosnél olcsóbb..

Írj majd, ha vqn fejlemény! Remélem, minden rendben lesz!

2018. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben, remelem neked sem lessz semmi gond! Irj te is ha van uj fejlemeny!

Szia!

2018. aug. 1. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!