Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvajáró lehetek?

Alvajáró lehetek?

Figyelt kérdés

Több barátom is említette, hogy észrevették, hogy éjszaka hirtelen felültem és üveges tekintettel meredtem magam elé, majd eldőltem és tovább aludtam.

Megesett már olyan is hogy reggel a testvérem ágyában vagy a kanapén ébredtem, de kis zavartság után mindig bevillantak képek arról, hogy éjszaka átmentem.

Szinte biztos vagyok benne, hogy volt, hogy átmentem a szüleimhez és egy kis álldogálás után visszafeküdtem, de ez is nagyon homályos.

Olyan eset is volt hogy anyukám ugy ébresztett, hogy a wc-n ültem és valamit hajtogattam közben. Jól össze voltam zavarodva, de utána megint emlékeztem arra, hogy odamentem.

Ezt leszámítva álmomban nem nagyon beszélek, maximum néha motyogok vagy morgok.

Anyukám szerint nem vagyok alvajáró, nem is emlékszik ezekre az esetekre. Nekem is fura, mert úgy tudom az alvajárók semmire nem emlékeznek az egészből én viszont minimálisan teszem, de ezek az emlékek alapján elmondhatom, hogy biztos nem voltam magamnál, olyanok, mintha valaki más irányított volna közben.



2018. jún. 19. 02:26
 1/1 anonim válasza:

Szia tudom ez már régebbi kérdés de az én öcsém is ezt csinálja egyszer anya arra kelt hogy a fürdőszobában állt a sötétben meg olyan is volt hogy

egyszerűen csak felült

2021. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!