Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális a napi 3-6x...

Mennyire normális a napi 3-6x széklet?

Figyelt kérdés
az a problémám,hogy rendkívül gyors az anyagcserém. ráadásul jellemző az étkezésemre,hogy pl hetekig csak chips,csoki,keksz,jégkrémek élek. Egyedül nyáron eszem gyümölcsöket a többi évszakban nulla és ennek ellenére is rostok nélkül is hiper gyors az anyagcserém. Nem eszem húst,mert vegetáriánus vagyok. Igazából a súlyom is elég gyorsan csökken mióta ez ennyire durva lett. kb két éve kezdődött,de az utóbbi pár hónapban ennyire hiper gyors és hiába eszem egy nap 2600 kalóriát nulla mozgással akkor is a súlyom inkább csökken mint nő..
2018. jún. 19. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere nem ezt jelenti.

Nagyon nem normális amúgy, mint ahogy az étkezésed sem.

2018. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. És az sem normális ahogy étkezel. Pajzsmirigyedet vizsgáltasd ki.
2018. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy kb fél éve volt hormonokkal kapcsolatos vizsgálatom és azt mondták ,hogy tökéletes minden értékem,úgyhogy semmi baja nincs a hormonjaimnak. Ezt a vizsgálatot amúgy azért csináltattam ,mert előtte egy évvel sok pattanásom lett és mensturációmnak is baja volt,aztán rá egy évre jutottam el a vizsgálatokra ahol többszöri vérvétel stb minden hormonra és ott mondták,hogy makk egészséges vagyok ezen a téren.

Amúgy ez a chips stb evésem úgy van,hogy pl egy hétig kb csak ezek azután egy hétig full jól sok zöldséget,hüvelyesek stb eszek. Szóval azért kompenzálom a szemét kaját. De akkor sem értem,hogy a fenébe lehet ilyen durván gyors az anyagcserém.

2018. jún. 19. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán ha normálisan étkeznél, akkor nem tennéd tönkre az emésztésed. Menj dokihoz.
2018. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert fogysz inkabb mint hizol, mert az az egy zacsko csipsz nem fog felhizlalni, raadasul pont annyira elveszi az etvagyad a cukor is, hogy nem kivansz melle normalis kajat.
2018. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néha felviszem kalóriabázisba a fogyasztásom és 2600-3000 kaliórát dob ki. Az egy zacskó chips konkrétan a 190 grammos pringlest jelenti nálam. De nyilván nem ez az egyetlen étel amit aznap fogyasztok. Ez olyan délelőtti fogyasztásom,mellé jön 3 nagy latte. Dél körül kívánok valami normálisabb kaját,ilyenkor készítek egy hatalmas tál salátát,300 gramm babbal vagy tofuval. Ezután kb egy órával eszem általában magnumot vagy egy tábla csokit. Most nyáron több kiló málnát is megeszek mellé. Délután eszem még egy tortillát jól megpakolva zöldségekkel,babbal. Este pedig attól függ mi van otthon kekszek vagy csoki vagy jégkrém. Tegnap azt írta a kalóriabázis 2700 kalóriát ettem, 290g szénhidrátot ebből 100g cukor. és az egy teljesen átlagos napom volt. Csak ezekből nem értem miért nem hízok.
2018. jún. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!