Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma van 1 hete, hogy kiszedték...

Ma van 1 hete, hogy kiszedték a mandulámat. Ma reggel mikor megittam a kataflán port véreset köptem (csak kicsi mennyiségben). Szerintetek nem lesz bajom? Nem szakadt fel a seb?

Figyelt kérdés
Nem altatásos műtét volt, és 18 éves fiú vagyok.
2010. jún. 17. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs gond. Egyrészt a varr amikorlejön, akkor vérezhet egykicsit,másrész,ha pl. keményebbet nyelsz szintén.

1 hét után olyan vérzés, ami veszélyes már nem lehet.

2010. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Csak nagyon rossz, mert 1 hete nem birok se enni, se beszélni. Aztán most ez a vérzés is rátett. Általában reggelenként fáj nagyon a torkom, és ma reggel is 2kataflánt ittam meg, mert 1 már nem használ.
2010. jún. 17. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szakadt fel, csak a heg elkezdett lejönni róla. Ha csak picit vérzik, az nem baj. Ha nagy mennyiségű vért észlelsz, akkor orvos.
2010. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettőt köptem, és ennyi volt. A többiben nem volt vér.
2010. jún. 17. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!