Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapest területén...

BettiBea92 kérdése:

Szerintetek Budapest területén, melyik edzőterembe vannak jó pasik?

Figyelt kérdés
Kicsit fura kérdés tudom, de már évek óta járok edzőtermekbe, de igazán jó pasit azokba ahova jártam még nem láttam. Spinning órákat szeretem ( de megyek én más órákra is), de ha csak szimplán kondis edzésre megyek akkor is vagy dagik, vagy véznák, vagy felfújtak, stb..HOL VANNAK A JÓ PASIK?? legalább nézni....mert nem pasizás a tervem.. Biztos más hölgy társaim is vannak így.

#Budapest #konditerem #edzőteremek
2018. jún. 28. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én mozogni megyek a konditerembe, nem farkakat bámulni.
2018. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jó pasik elmentek borért és a herceg is eladta a fehér lovát.
2018. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Legalább nézni...mert nem pasizás a tervem." Persze, hogy nem.:D Amúgy a jó pasik az építkezéseken emelgetik a téglákat, vagy betonoznak.
2018. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konditeremben farkakat amúgyse látnál drága első válaszoló, normál esetben fel van mindneki öltözve! Én csak arra gondoltam, hogy amikor pihensz 1-2 percre akkor ne a telefont nyomkod vagy a földet nézd, hanem ha véletlen látsz pasit akkor szívesen nézegesd. Ilyen szinten gondoltam szebb látványra.Továbbra is várom azokat a véleményeket, ahol konkrét edzőtermeket is fel tud valaki sorolni...hogy igenis léteznek még..Sajnos építkezésekre nem járok,hogy ott nézelődjek.:)
2018. jún. 28. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehol. Mindenhol testképzavaros ürgékkel (meg magamutogató nőkkel) van tele.
2018. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok és én is elfogadnék a terembe néhány nem-egoista szépfiút.
2018. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismételten bebizonyosodott, hogy a külső nem minden.. és jó pasik valóban nincsen az edzőtermekben. Max azok akik kigyúrták magukat, de kr*tének maradtak.
2018. júl. 9. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Igen, rengeteg a kretén, de azért vannak nagyon rendes srácok is, olyan is, aki nagyon jól néz ki.

2018. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát na, milyen számodra a jó pasi, hogyhogy nem látsz egyet sem? Ezt nem tudom elhinni, hova jársz? :D Én több teremben megfordultam már, felkapottban is, mindenhol láttam már szemrevalót :D És nem a kokszos karcsikra gondolok ilyenkor (egyébként közöttük is vannak intelligensek, nem kell mindet kreténezni).
2018. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!