Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem találjátok a strandokat...

Nem találjátok a strandokat higiéniátlannak?

Figyelt kérdés

Ez az első nyár, hogy ez megfordult a fejemben és most nem tudom hova tenni. A strandon alulról mindenkin 1 réteg ruha van, ami nem vízhatlan, csak a takarást szolgálja. 1 bugyi 1 gatya. Tehát tulajdonképpen egy medencében sok sok ember meztelenül fürdik.

Mi a véleményetek? Gondoltok erre egyáltalán amikor strandra mentek? Mert én szeretek strandolni, de mostanában elbizonytalanodtam.


Most olvasgattam olyan kérdéseket mint: nem gusztustalan a szőrös férfi hónalj? És olyan válaszok jöttek miszerint az. Az egyikben ez állt: "majd ha buszon melletted kapaszkodik egy ilyen izzadt hónaljú ember akkor majd megváltozik a véleményed", pedig nem is érintkezik vele. Akkor ezek hogy járhatnak strandra? Mert ott azért kézzel foghatóbbak a dolgok.


2010. jún. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
erre találták ki a zuhanyt mielőtt belépsz a medencébe. Valamint a meleg víz is ez miatt higiéniátlanabb, mivel meleg vízben sokkal gyorsabban szaporodnak a baktériumok mint a hidegben
2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen teljesen higiéniátlan a strand. Az már más kérdés, hogy egy egészséges ember immunrendszere azért sok mindennel meg tud birkózni. Ha van természetes víz a közeletekben (tó, folyó), érdemesebb inkább abban fürödni, mert még a legszennyezettebbek is tisztábbak bakteriológiai szempontból, mint a strandmedence. Ezt nekem orvos mondta, amikor rákérdeztem, hogy a kisgyereket hová érdemesebb pancsolni vinni.
2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De most nem csak a mezei izzadtságról beszélek, hanem ahány ember annyi féle nyavalyája lehet. Vagy csak annyi, hogy most volt nagyvécézni és utána belehuppan abba a vízbe amibe te fejest ugrassz.
2010. jún. 17. 18:06
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
nos a kiépített strandokon nem véletlenül nyomják tele fertőtlenítővel a vizet, Balaton esetében meg ez a legkisebb dolog, ha belegondolsz hogy abba hány állat úszkál/ürít, pusztul bele.
2010. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de inkább véleményekre, hozzáállásokra lennék kíváncsi.
2010. jún. 17. 18:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Hú mindig le vagyok maradva egy válasszal.:D Akkor az eddigiekből azt szűröm le hogy ti nem nagyon foglalkoztok ilyesmivel. Majd igyekszek ezen a problémámon változtatni.
2010. jún. 17. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Én sosem megyek strandra, irtózom tőle pont azért, amiket írsz. Úszni a város melletti tóba járok, ha meg csak pancsolni akarok, arra bőven megfelel a kertünkben lévő medence, amit csak a család használ.
2010. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De , én egyetértek veled. Én azóta nem járok strandra,mióta gyermekkoromban szembe úszott velem 1 jó darab sz@r. Undorító!
2010. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Egy levegőt szívni totál idegenekkel nem undorító? Levegőben is terjedhet bármi.. akkor mától nem jársz emberek közé vagy nem veszel levegőt?
2010. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Levegő nélkül nincs élet, strand nélkül szerintem marha jól elvagyok. Azért a buszon nem fogok olyan durva betegséget összeszedni, mikor valakivel ugyanazt szívom, mint pl. a strandon sz@aros vízben stb...
2010. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!