Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete lőtték a fülemet....

1 hete lőtték a fülemet. Kamillával borogatom még mit tudok csinálni a gyorsabb gyógyulás érdekében?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha 1 hete lőtték,már be kellettvolna, hogy gyógyuljon.Vagy a fertőtlenítéssel gondok voltak és szépen elfertőződött.
2010. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kivettem néha a fülbevalót belőle, mert nekem azért nem akart begyógyulni, mert teljesen fémérzékeny vagyok :)

De nem forrt be, mert azért néha beleraktam.

Aztán úgy szépen begyógyulgatott.

2010. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de mi a baj?

Nem szabadna, hogy begyulladjon. Esetleg neogranormont kenhetsz rá, az a lyuk körüli pirosságot elmulasztja.

(télen, amikor az ember sokat fujja az orrát és kidörzsöli a zsebkendővel ugyan ezt szokták ajánlani.)

2010. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kamilla helyett inkább 70 %-os alkohol kéne
2010. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 hónapig nem szabad kivenni, meg addig begyulladhat. Nekem akkor nem volt gondom, de 2,5 hónap múlva dagadt be.

Betadine-oztad rendesen 1 hétig beszúrás után? Mert nekem azt kellett.

2010. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!