Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszanől a köröm, ha leesik?

Visszanől a köröm, ha leesik?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kb ha visszanől? És egyántalán hogy lesz egészséges a bőr a köröm alatt?

Tavaly!! belerúgtam a küszöbbe, és a nagy lábujjkörmöm megsérült. Lett rajta egy véraláfutás szerű folt, a kögyömágynál. 1 év alatt annyit nőtt, hogy elérte a körömszélt, ami persze elkezdett felválni, majd víz, stb...hatására aelszineződött, és azt vettem észre hogy folyadék van a köröm alatt. Kb 1 hét és szerintem le is fog esni. Mikor nől vissza? Fájdalmas ha leesik??


2010. jún. 19. 00:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
8%
Miután leesett a körmöd ugyanez lesz a lábujjadal is, a végén az is le fog esni, így nem kell aggódnod, hogy visszanől-e a köröm.
2010. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon lent van már, inkább szedd le, mert úgyis le fog esni, így csak elhúzod.

Amúgy mindenképp visszanő, időt nem tudok mondani, de egyszer nekem is leesett egyik lábujj körmöm, és teljesen visszanőtt, de sajnos nem emlékszek mennyi idő után.

2010. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, viosszanő, nekem is visszanőtt. bár nem 2 perc alatt
2010. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
az nem fájdalmas, ha leesik. de ha le tudod szedni, inkább szedd le. óvatosan persze. de nem vészes ügy:)
2010. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az elsőnek meg bekötőutat kívánok a tanyáról, hátha tud kultúrálódni. ;)
2010. jún. 19. 00:33
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen, visszanő.

De könyörgöm, a magyar nyelvben NEM létezik az a szó, hogy "nől"!!! Olyan viszont van, hogy "nő". Sokszor az emberek úgy érzik, h muszáj még egy "l"-betűt hozzátenni az igékhez. Pl. "fől az ebéd", na ettől is falra tudok mászni.

2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
3%

Nekem kell bekötőút? Az mondja aki az alapvető biológiai kérdésekkel nincs tisztába írni fogalmazni nem tud?

Basszus és az ilyenektöl függ majd az én nyugdíjjam?

Előre sírok.

Akkora paraszt lehetsz, hogy a kocsit is "Höö" vezényszóval akarod megállítani.

Már ha érted mire gondolok.

2010. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 'első' ha már itt tartunk, olvass vissza, és nézd meg hogy TE is helytelenül írtad le a 'nő' igét, engem követve... :D

És talán azért van ez az oldal, mert ha valaki nincs tisztában azért nem éppen átlagos biológiai kérdésekkel, itt feltegye.


Sajt@, igazad van, fel sem tűnt, köszönöm hogy kijavítottál.

2010. szept. 29. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:

pont ugyanigy jartam , mi lett??

van olyasmi amirol tudnom kellene? :P

2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 xp ali ***** válasza:
Most én kérdezem mi lett... Mennyi idő alatt nő vissza a nagylábujjra?
2022. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!