Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszert ismertem...

Milyen módszert ismertem csúnya szúnyogcsípés eltüntetésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hétvégén vízparton voltam, ahol rengeteg szúnyogcsípést sikerült összeszednem. Most tele a bőröm hatalmas, sötétlila dudorokkal, amik alapvetően nem viszketnek, viszont esztétikai szempontból aggályosak, ugyanis a hétvégén koszorúslány leszek. Tudtok valami krémet vagy házi praktikát, amivel jobbá válhatna a helyzet?


Köszönöm előre is!


2018. júl. 23. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen "ismertek" lett volna a kérdésben szereplő szó... Elnézést az elírásért.
2018. júl. 23. 15:31
 2/4 anonim válasza:
Fenistil gél napi 2szer rázókeverék napi 1szer
2018. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Renátó válasza:
#2-nek igaza van,én azért elmennék a dokihoz,mert ez nem normális reakció
2018. aug. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A doki sajna nem mond semmit, csak azt, hogy érzékenyebb vagyok a csípésekre, használjak szúnyogirtót meg kenegessem rögtön, ha megcsíp... Ennyi. Amúgy végül nem tűnt el teljesen, de ez van, túléltem.
2018. aug. 14. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!