Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne egy komoly kérdésem,...

Lenne egy komoly kérdésem, tudom, hogy a kategória rossz, adminok majd átrakják, csak azért ezt a rovatot többen olvassák?

Figyelt kérdés

Nos kb másfél hete jelentkezett nálam egy olyan probléma, hogy a bal könyökömnél, a belső oldal felől, lett egy kisebb duzzanat ami azóta se múlt el, illetve fájt is és az egész kezembe könyök felett egészen hónaljig fájdalmat okoz.

Elmentem háziorvoshoz, aki szabadságolás véget nem is volt végül, egy másik orvos helyettesítette.. meg se nézte, meg se fogta a karomat, csak írt egy beutalót a reumatológiára. Ahova még nem mentem el.

(igazából egy másik dolog végett, ami korábban volt, gyógytornára kellett volna járnom, és nem fejeztem be végül, és nem is szóltam, hogy nem megyek többet :S, ezért nem mertem bemenni ide ahol lakom :/)

Kértem egy fájdalomcsillapítót, írt is fel, az eddig használt, de most megint nagyon rá kezdett.

Amikor a kezemet a fejem felé emeltem, már akkor is húzódott a hónaljamnál, de most olyant tapasztalok, mint ha egy szalag feszülne ott. Teljes mértékben tapintható egy vékony, már majdnem hogy halszál vékony valami ott, ami konkrétan el is szorítja a kezemet.

Tehát rendesen látszik, ha felnyújtom a kezem, mint ha ilyen kisebb bemélyedés keletkezne olyankor a kezem azon szakaszán.

Csak az érdekel hogy másnak is volt e hasonló gondja, panasza? És mi lett a vége?

A másik gond, hogy hajlamos vagyok mellkasi fájdalomra is, ami szintén baloldali és most az is előjött :/.


Reumatológiára holnap tudok menni, de időpontot a fene tudja, hogy mikorra fogok kapni. És eléggé félek, hogy valami komoly a baj.



2018. júl. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Minél előbb egy alapos kivizsgálás! Ne keress kibúvókat. Lehet hogy tényleg komoly a baj.
2018. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem értelek. Aggódsz - jogosan- és mégsem mész el orvoshoz. Azonnal,és ne képzelegj,hogy mi is lehet a baj. Itt az oldalon csak tippelgetni fognak, vagy még arra se vállalkozik senki.

A háziorvos elküldhetett volna laborba is. Ha visszament szabadságról a háziorvosod menj el Hozzá, hátha több helyre is elküld.

Te pedig járd végig ahová küldenek mert valóban lehet komoly a baj, de ha mégsem, akkor pedig megnyugszol.

2018. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mellkasi fájdalomra már vizsgáltak régen is, nem találtak semmit. Azt mondták, hogy idegi alapú. -.-..

Bár nekem mindig is az volt a véleményem, hogy nem teljesen. (mondjuk egyszer voltam mellkasi CT-n, még 2-3 éve, mert már akkoriban is voltak mellkasi panaszaim), azt mondták a tüdőgondozóban mikor vittem vissza az eredményt, hogy a baloldalam nekem könnyebben megfázik.

Nem dolgozom, szóval nem tudtam munkával leterhelni, viszont sokat motorozok, motoroztam az utóbbi időben, és talán, nem tudom, lehet, hogy huzatot kapott.

Lehet, hogy hülyén néztem ki az elején, mert nyáron is pulcsiban motoroztam, pont ez végett a dolog végett, hogy ne hogy bajom legyen, de aztán hogy még se nézzenek hülyének, inkább pólóban toltam.

2018. júl. 23. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki pólóban képes motorozni megérdemli a sorsát.
2018. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na elmentem a reumatológiára, de csak szeptember 10.-ére kaptam időpontot. Ráadásul először szeptember 18-ra akartak volna.

Hát nagyon jó lesz, ha egy hónapig itt kell szenvednem a karommal, mert nem kellemes.

2018. júl. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!