Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hámlik a hónaljam? Mit...

Mitől hámlik a hónaljam? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy 16 éves fiú vagyok, és mostanában azt vettem észre, hogy hámlik a hónaljam. Ezt okozhatja a golyós dezodor, amit használok?

Már vagy 1-2 éve azt használok, és mindössze kb. 1 hónapja van ez a jelenség, szóval eléggé bizonytalan vagyok ezügyben.

Mit lehetne ez ellen tenni?

A válaszokat előre is köszönöm



2018. júl. 29. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a deo maradeka pereg csak le? Egyebkent probald borradirral kezelni a feluletet, es ha mondjuk utana szaraz, akkor nagyon keves kremmel kend be.
2018. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hi, azoknál, akik rendszeresen edzenek és esetleg utána nincs lehetőségük rögtön lezuhanyozni/tisztálkodni, kialakulhat bőrgomba. Úgy tudod felismerni, hogy egy kicsit sötétebb, mint alapból a bőröd és hámlik, de amúgy ártalmatlan. Gyógyszertárban kaphatsz rá kenőcsöt recept nélkül.
2018. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1, Nem hinném, mert nehéz ledörzsölni, és köszi, lehet, hogy megpróbálom. :D

#2 Köszi, valószínű, hogy akkor amiatt van. :/

2018. júl. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!