Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek csak túl reagálom?...

Szerintetek csak túl reagálom? Segitség

Figyelt kérdés
A tesómmal van két közuös legjobb b.nőnk sajnos itt aludtak kétszer is mikor mi rühesek voltunk.Az egyik b.nőnk szokott ide jönni és látom rajta hogy mindig viszket.Egyszer a tesóm pedig ide hivta hogy aldujon itt én meg lemondtam.A tesóm pedig mindig kiabál meg minden mert nem hiszi el hogy egyetlen egy együttalvással el lehet kapni .És hát nem szeretnék újra beteg lenni de ő ezt nem érti meg.Nekem ez a betegség elég nagy trauma volt.DE neki nem mert még 11 éves és nem érti meg de 11 éves létére nagyon akaratos mit tegyek?Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. jún. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg barátnődnek hogy rühes.. és kezelje
2010. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiabálj rá, hogy 2 hétig nem jöhet ide a csaj és kész.


Nem csak az együtt alvástól, de még attól is el lehet kapni ha csak találkozik vele, és ad egy puszit, vagy megfogja a kezét :)

2010. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki egy könyvben mondjuk.
2010. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó,uram...
2010. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!már mondtam neki de állítja hogy semmi baja ...
2010. jún. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!