Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem öregszem? Miért?

Nem öregszem? Miért?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok mint aki megállt a fejlődésben

20éves vagyok de kinézek vagy 14nek rohadtul idegesítő korombeliekkel elképzelhetetlen a párkapcsolat,de én ezt teljesen megértem fordított esetben én sem akarnám hogy az legyen a látszat hogy pedofil vagyok meg alapból a megjelenés is

Tudom hogy hülyeség ,de már gondolkodtam azon hogy elkezdek dohányozni hátha öregit rajtam, tényleg borzasztó

Ráadásul leadtam kb 10kg-t így már testileg is lassan olyan leszek mint egy 13-14 éves kölyök


Mit tudok tenni? Elképzelhetetlen a párkapcsolat a korombeliekkel

De nem is ez a legfontosabb

Aki ilyenekkel jön hogy hú de jó lesz majd 10év múlva,annak még elkell telnie és addig nem akarok magamnak rossz 10évet ( párkapcsolat mentesen

Gyerekőc megjelenéssel nem is vennének komolyan egy munkahelyen sem )

[Lehet kicsit összeszedetlen,de hirtelen vágtam össze ezt]

Lehet ennek valamilyen egészségügyi része ? Gluténérzékenység vagy fogalmam sincsen


2018. aug. 2. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi részének egy alapos kivizsgálással utána tudsz járni.

Dohányozni és italozni (alkoholizálni) meg eszedbe ne jusson csak azért, hogy ezzel indítsd be az öregedést.


Üdv: egy olyan pasi, akit már 14 évesen is 30-nak néztek, és kinézetileg most is kb. ennyivel előbbre járok.

2018. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hiába kezdenél el dohányozni, annak is csak sok-sok év után lenne hatása, pl. már a harmincas éveidben erősebben ráncosodna az arcbőröd, meg a szemed környékén is - már ha egyáltalán ez bekövetkezne, mert ez sem törvényszerű.


Tényleg jó lenne egy alapos orvosi kivizsgálás a leadott kilók miatt (ételintoleranciák irányában).


De amúgy nem írtad, hogy a testalkatodon kívül konkrétan miért nézel ki fiatalabbnak, milyen a megjelenésed pontosan.

Így max. azt tudom mondani, hogy sminkelj, az öregít egy kicsit.

2018. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!