Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szívbetegségre utalhat?...

Ez szívbetegségre utalhat? Vagy akar a stroke jele? 22\L

Figyelt kérdés
Kb ket hete, eros nyomaserzet a mellkasomnal, olyan mintha ra nehezedne egy suly valamint szorítanák a szívem. Plussz olyankor gyengeseg erzet szedules.

2018. aug. 5. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajjj azt kihagytam,hogy van, mikor szornyen faj a fejem leginkabb egyik oldalt kibirhatatlanul.
2018. aug. 5. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ehhez úgy is egy komolyabb vizsgálat kell, itt hiába totózunk.
2018. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

túlterheltség stressz szerintem, akár megfázás is lehet.

nem hiszem hogy 22 évesen strokod lenne.

de menj el orvoshoz

2018. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fejfájásod migrénnek hangzik, ezzel keress fel egy neurológust. Ha a felsorolt tüneteid a fejfájásodkor jelentkeznek, szintén a migrén okozhatja.
2018. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert azzal jo tisztaban lenni, hogy strok-ot kaphat ennel fiatalabb is. Tapasztalat.
2018. aug. 5. 21:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Es itt a hirtelen jelentkezo nehez legzesrol van leginkabb szo, szívterheltseg erzese a bosszantobb.
2018. aug. 5. 21:58
 7/7 anonim válasza:
Azt ajánlom menj el orvoshoz minél hamarabb. Ez nem gyerekjáték. Nekem 12 évesen volt strokeom. Most 16 vagyok
2018. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!