Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan, minthogyha elfelejtette...

Olyan, minthogyha elfelejtettem volna hogyan kell rágni!?

Figyelt kérdés

Egy bő egy hónapja nehezemre esik rágni. Nem tudom, hogy érthető lesz-e így leírva, de azért megpróbálom elmagyarázni.

Minthogyha nehezére esne az állkapcsomnak megtalálni a megfelelő nyomást, egyszer csak alig érintem a fogam az ételhez, utána egyszer rendesen rá tudok harapni, de aztán megint csak alig érintem hozzá. Nem tudom elmagyarázni. Nincs felette kontrollom, minden étkezés olyan, minthogyha most ennék életemben először.


2018. aug. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, az majd - ha neki meghaladja a tudását - továbbirányít szájsebészhez.
2018. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmad van, akkor fogászati probléma. Ha nincs, akkor neurológiai.
2018. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző hozzászóló írta. Lehet fogászati és neurológiai tünet is, maga a rágást nem lehet elfelejteni, ez egy veleszületett alapvető reflex. Lehet ez amúgy még állkapocs ízületi probléma is, ebben a melegben nem csoda, ha pl. állandóan fújja a ventilátor.
2018. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj egyáltalán, csak olyan, mintha nem én irányítanám.
2018. aug. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!