Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most miért jött meg? Mi lehet...

Most miért jött meg? Mi lehet a gond? Nagyon megilyedtem!

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már kb másfél éve.Eddig sosem volt semmi baj, mindig pontosan jött meg .Most még van hátra 2 szem .és elvileg jövő csütörtökön kéne megjönnie.Erre ma megjött, vagy nem is tudom, vérzem :S Pedig még szedem a gyógyszert:O

amugy arra is gondoltam hogy mi van ha azért jött meg mert stresszelek az érettségi miatt ami holnap lesz .De nem tudom máskor is stresszeltem de sosem jött meg bogyószedés közben hamarabb .


2010. jún. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

És szerinted átmész az érettségin ilyen helyesírással?


Most még azt sem mondhatod, hogy nem a helyesírás számít... legalább ne írtad volna bele, hogy érettségizel.

2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már bocsi , de nem ez volt a kérdésem .És képzeld a magyarom 81 % lett.Most valahogy nem olyan állapotban vagyok , hogy ilyenekre koncentráljak .
2010. jún. 20. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod kedves első, szánalmas nagy idióta vagy.....


Kedves kérdező:előfordult velem is, hogy fogamzásgátló mellett elkezdtem vérezni. Ez nem előbb jött meg, ugyanis a gyógyszer elhagyása következtében válik le a méhnyálkahártya, ez az ún. megvonásos vérzés.Én megkérdezném erről mindenképpen a nőgyógyászomat, nem normális, hogy gyógyszer mellett vérzel.Lehet, hogy ez nem a megfelelő tabletta számodra.

2010. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leérettségiztél, menj vissza a dokihoz és kérj másik tablettát. Addig szedd a mostanit, nem szabad abbahagyni csak úgy.
2010. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!