Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan távolíthatom el házilag...

Hogyan távolíthatom el házilag ezt a fajta szemölcsöt?

Figyelt kérdés

Igaziból nem tudom, hogy az-e, elvileg és mert mindenki azt mondja. Ilyen nagyon kicsi másfél milliméter széles max. Ilyen picit pirosas nem bőrszínű és ilyen kis dombalakúan dudorodik ki ilyen fél millimétert.

A kézfejemen van és van egy hasonló a könyökömnél, ha lekapartam újra nőtt a könyökömnél, ott sokkal kisebb de ugyan így néz ki. Ez mi? Szemölcs? Hogyan lehet eltüntetni? Háziorvos nem mondott semmit, azt mondta le lehet műteni de ez olyan kicsi szerintem felesleges és félek is tőle. Nem lehet otthon valami trükkel? Azt se tudom milyen fajta vagy mi ez, jó lehet meg kéne nézetnem de igaziból valami tuti tanács kéne amitől eltűnik :D



2018. aug. 13. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Almaecettel le lehet szárítani.

[link]

2018. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schraufi válasza:

100%-os terápiás olaj. ☺

Az enyém pár nap alatt leszáradt.

2018. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!