Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki gyorsaaan. Mit csináljak?

Valaki gyorsaaan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem rég keltem fel, vagy egy fel órája, kimentem pisilni, azóta nagyon nagyon nagyon fáj az egész alhasam, illetve a mehem mehszajam.

Mozdulni sem bírok, fáj és szur.

Szüleim külföldön tesóm dolgozik, párom van itt de nagyon össze vagyunk veszve úgyhogy inkább kijöttem szenvedni.

Mi ez? Mit csináljak vele? Orvost nem akarok hívni, a gyógyszerek a hasfajasomra sose hatnak.

Valaki gyors választ pls.

Előre is köszönöm.

17/L



2018. aug. 19. 15:43
 1/7 Thispain ***** válasza:
Szerintem hívj orvost.
2018. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lenne kihívni az ügyeletet, ha a gyógyszer nem használ, mást nem tudsz tenni.
2018. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2018. aug. 19. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy jó kis nemi fertőzésnek, vagy felfázásnak hangzik. Csinálj forró, tengeri sós ülőfürdőt és 20 percig ülj benne. Ha nem javul akkor meg orvos.
2018. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mesélj már a tegnap éjszakádról is. Mit csináltál, hogy délután háromkor keltél fel, bulikáztál köldökig kivágott ruhában, részegen ücsörögtél hajnalban a buszmegállóban hosszasan, vagy védekezés nélkül voltál együtt pár sráccal... nem ártana ezeket is tudatni, mielőtt megtippelteted az altesti problémáid okát. Rögtön célirányosabb ötleteket kaphatnál. Ha már ilyen gyorsaaaaan kell a válasz.
2018. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Tegnap ejjel feküdtem a barátommal, akivel vagy 2 napja nem vagyunk jóban, ő az egyik szélén az agynak, én a másikon, és Harry Potter-t néztünk, egész ejjel.

Nem járok bulizni, és a jelenlegi párom az első ember akivel együtt voltam ugy, es soha senki mással. 😄

Egyébként voltam orvosnál, írt fel cataflam-t azt mondta ha nem javul menjek vissza holnap, és beutal nőgyógyászhoz.😅

2018. aug. 19. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán NOSpát kelle bevenni.Az oldja a görcsöket.
2018. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!