Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a undi és büdös cucc...

Mi ez a undi és büdös cucc ami lerakódik állandóan a fülltágítóban? Mi az és mért van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Váladékozik a seb, gondolom.


Hagyd abba, nem divat már, ne szenvedtesd magad (divatból se kellene).

2018. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki allergiás rá, egy sima fülbevalónál is érződik ez a büdösség. Tapasztaltam már. Ezüst fülbevaló volt a fülemben, átszúrós, amikor kivettem, majdnem elájultam.

Egyébként már tényleg kimegy a divatból a fültágító. Láttam akkorákat, hogy csak néztem nagyokat

Egy srácnál kiszakadt, lógott a fülcimpája egyik fele, mint egy darab nokedli. Ez mire jó? Egyébként ha már egészség kategóriánál tartunk, ezt hogy hozzák helyre? Soha többé nem lesz normális füle, aki ilyet rakat? Tényleg érdekelne. Akár más válasza is.

2018. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosd ki naponta a karikát is, meg a cimpádat is, és töröld szárazra! Ne tagitsd nagyobbra, én is lebeszélnélek róla, de nem ez volt a kérdésed.

Ja, a kérdés... Berohad a bőr, mert nem szellőzik. Lehet, hogy gyulladásban is van! Sőt, biztos! Tehát nem egészséges, kezelni kellene!

2018. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem gyógyul meg, lerohad a füled, a nagy eszed miatt. Különben az az undi és büdi cucc, az a megrohadt genny, amit te termelsz...
2018. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!