Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hidrogen peroxid fulzsir...

Hidrogen peroxid fulzsir oldasara?

Figyelt kérdés

Most olvastam,hogy harom % os oldata alkalmas a fulzsir feloldasara,felpezsegteti.

Itt konkretan arrol az anyagrol ir,amivel a nok szokitik a hajukat.

Hihetetlen,nem?En amugy a hyperol tabblettara gondoltam,mert az fertotlenito hatasu,es az is pezsegteti pl a sebet.

Nem irtak ezt veletlenul el??


[link]


2018. szept. 5. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnám a hallásom. Ha nem elegendőek a hagyományos módszerek akkor menj el fül-orr-gégészetre és kb 2 perc alatt szakszerűen kimossák és nem kell attól tartanod, hogy több kárt okozol mint hasznot. A hallást is csak egyszer lehet eljátszani...
2018. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hidrogén-peroxid (H2O2) bomlásakor víz és oxigén atom szabadul fel. (Nascens osxigén)

A oxigén atom az, ami fehéríti a hajat, ám nem zsíroldó.

A hidrogén-peroxid fülbe csepegtetve kiválóan alkalmas a fülszőrzet kifehérítésére.

(Tévedések elkerülésére: a hypoban [HOCl] sem a klór az, ami fertőtlenít, hanem a felszabaduló atomos oxigén.)

2018. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon elfelejteném ezt a megoldást !
2018. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem csak a fülbe, vagy az orrba csepegtetve, de fürdőként is csodálatos hatású, persze higítva. Fogyasztása csak akkor ajánlott, ha gyógyulni akarsz, ha nem, akkor menj orvoshoz és szedj "gyógy"-szereket! Mi rendszeresen használjuk és fogyasztjuk.
2019. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!