Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ilyen még nem volt.

Mit tegyek? Ilyen még nem volt.

Figyelt kérdés
Először is ne itéljetek el.. Szóval. Nem merek senkinek szólni, az lenne hogy nyolcadikos vagyok és igen tudom hogy kicsi. Nem kell elmondani. Viszont tegnap óta iszonyatosan megfáztam egyfojtában fújom az orrom tehát lebetegedtem. De kozben ma elkezdett kicsit fájni a hátam és a jobb vesém is ha megyek. Szerintetek hogy kezeljem? Más mit csinalt? Otthon mit lehet tenni? Hallottam már ezekről a meleg vizbe kell ülni es par nap mulva elmulik a vesefajas. Ez igaz? Egyáltalán normális ez ilyenkor? Valaki irjon valamit ami segit nekem. Koszonom szepen
2018. szept. 18. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsim,menj el orvoshoz,ne idegenektől várj segítséget-látatlanul. Lehetnek komoly szövődmények is.
2018. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy tudod, hogy veséddel van a probléma? Tehát első lépés az orvos.

A megfázásra használj hagymateát (lásd google). És ne lubickolj meleg vízben.

A google szerint az egyfojtában = egyfolytában.

2018. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűléstől, vírustól fájhat a hátad és a vesetájék is, menj el a háziorvoshoz, megvizsgál és kiderül kell-e rá gyógyszer, vagy további vizsgálat. Nyugodtan szólj a szüleidnek, nem lehet olyan nagyon nagy a baj, de jobb lenne orvoshoz menni, hogy ne legyenek szövődményeid.
2018. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak csúnyán felfáztál. Ha nagyon fáj, elkezd csípni a pisi, fura színe lesz vagy vért látsz, mindenképp menj el orvoshoz!

A meleg (nem forró!) ülőfürdő nem rossz ötlet, kicsit enyhíti a fájdalmakat és megfázáskor amúgyis jól esik. A szüleidnek pedig szólj, hogy fáj a veséd/hátad! Tudjanak róla, ha esetleg rosszabbodna. Nem is értem, miért félsz ezt elmondani otthon.

2018. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!