Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges az...

Szerintetek egészséges az hogy az üzltehységekben teljes gőzzel mennek a légkondik?

Figyelt kérdés
Kint vagyok az utcán,harminc fog meleg,bemegyek bármelyik üzltehelységbe és hirtlen hőcsokenés,sőt ameddig sorban állok fizetni a fejemre,nyakamra fújja a hideget,ezek után újra a harminc fok.Miért nem gondolja meg senki,hogy ez nem egészséges?

2018. szept. 22. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is utálom. Egy ideig jólesik a nagy forróság után, de nem bírok bent lenni sokat. Igazából a villamoson meg a vonaton is ez van, de ott muszáj kibírnom.


Jövő héttől már nem lesz rá szükség. :D

2018. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert sokkal többen szeretik ezt a hideget, mint azok, akik nem.

Én még amúgysem tapasztaltam, hogy konkrétan a nyakamba menne a légkondi. Legtöbb helyen nincs is..

Bevásárló központokban amúgyis nagy a belmagasság ahhoz.

2018. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezért kell inkább meleg bárba járni.
2018. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még nem tapasztaltam ilyet sehol, egyik üzletben sem. Egyébként jó esetben sehol nem kell pár percnél többet állni a kasszánál.

Ruhaboltban pedig érthető, ha megy nyáron a légkondi, hiszen ruhát próbálni elég kellemetlen úgy, hogy 40 fok van és szakad mindenkiről a víz...

2018. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az árunak jobb a hideg. Nekem direkt jólesik kánikulában ilyen hűvös helyre bemenni, legfeljebb a hűtőpultok mellett kezdek fázni.

Ennél szerintem rosszabb ami majd most jön, amikor elkezdenek fűteni és a hidegből felöltözve bemész a melegbe, átizzadsz, utána izzadtan kimész a hidegbe.

2018. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez így. Azért nehogy benti 23-25 fokban meg akarjunk fagyni, meg nehogy már az éppen belépők miatt szenvedjen bent aztán mindenki 29 fokban. Csak kb 1 percig furcsa, utána a pénztárnál ácsorogva inkább már majdnem, hogy megint meleg.
2018. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!