Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legszomj es szuro mellkas?

Legszomj es szuro mellkas?

Figyelt kérdés
legszomjam ugy is van hogy allok egy helyben dr ugyis elofordul ha testmozgast vegzek,futok,setalok stb

2018. okt. 1. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akutan vagy rosszul, vagy úgy általában ez szokott lenni? Ha most nagyon rosszul vagy, akkor hívd fel a mentőket (112), meg fogják mondani, hogy hova fordulj, vagy kocsit küldenek, ha nagy a baj.


Ha nem vagy annyira rosszul, akkor is mielőbb menj el a háziorvoshoz, el fog küldeni vizsgálatokra. A legvalószínűbb szerintem, hogy asztmás vagy, és a mostani időjárás előhozta a tüneteket. Ez egy nagyon jól kezelhető betegség, de el kell menni az orvoshoz. Ha meg valami komolyabb bajod van, akkor jobb, ha minél előbb kiderül és kezelni tudják, ez akár életmentő is lehet.

2018. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam aszmas kiskoromban de kigyogyultam es evekig nem voltak panaszok.Tegnap este kapott el egy ilyen rosszul let,szurt a mellkasom es nem kaptam levegot de elmult viszont meg orakig szurt a mellkasom.Eloszor akkor aszma orvoshoz megyunk es ha szukseges megyunk tovabb
2018. okt. 1. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű kell beutaló, ha több mint egy éve nem voltál kontrollon. Én is asztmás voltam gyerekként, és 10 év tünetmentesség után tért vissza újra - szerencsére gyógyszerszedés mellett tünetmentes vagyok újra.

2018. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!