Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért megy a klíma októberben...

Miért megy a klíma októberben a vonaton?

Figyelt kérdés
Kabátban ülök bent és megfázom attól a szartól, plusz a száraz levegő miatt fáj a torkom, na meg a fejem nagyon, hőemelkedésem is van tőle. Régi vonatokon a fűtést nyomták ezerrel, de attól legalább nem fázom meg, meg ha annyira nincs levegő, kinyitom az ablakot.

2018. okt. 3. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fűtésre akarták, csak rosszul állították be. Mi is találgattuk a munkahelyen a klímát, mielőtt beindult volna a rendes fűtés, hogy akkor hogyan is lehet fűtésre állítani, mert fűteni is tud. Legközelebb szólj a kalauznak, ha arra jár, és megnézi.
2018. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit kell azon találgatni? Beállítod a hőfokot, aztán ha az iroda annál hidegebb, akkor nem hűt, hanem fűt.

(Nyáron mindig feltekertem 30 fokra suttyomban, mikor kimentem egy klímás irodából, ha-ha)

2018. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Mit kell azon találgatni?" - Hát mert mondjuk nem mindenki használ klímát, és aki nem használ, az nem feltétlenül ismeri?
2018. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van a jegyvizsgáló a vonaton,hogy neki szóljál.
2018. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok!

"Beállítod a hőfokot, aztán ha az iroda annál hidegebb, akkor nem hűt, hanem fűt."

Nem egészen. Ahány klímával eddig találkoztam, mindegyiken külön be kellett állítani, hogy hűtsön vagy fűtsön. A beállított hőfök csak a tartani kívánt hőmérsékletre vonatkozott, nem váltott módot. Sokaknak fejtörést okoz a klíma fűtésre állítása, vagy bármi, amit más röhögve megcsinál.

Mellékvágány: sokaknak elképzelhetetlen az, ami sok másnak alapból megy. Jó vagyok műszaki dolgokban, sosem tanultam, mégis egy csomó dolgot megcsinálok. Barátnőm viszont még közel a 30-hoz sem volt, barátaim sincsenek. Nem értek az emberi kapcsolatokhoz, egyátalán nem tudok ismerkedni. Nem vagyunk egyformák.

2018. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!