Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számít-e valamit, hogy táppénz...

Számít-e valamit, hogy táppénzre vettek a következő három napra (hétvégén is dolgozok), de én inkább bemegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Kalkuláltam és nagyjából 55 ezer forinttal lenne alacsonyabb a fizetésem ez miatt. Nálunk táppénz esetén elég komoly bónusz megvonás van. Ezt a papírt végülis az OEP-nek küldi el a munkáltató, tehát ha nem adom le a munkáltatómnak, akkor gyakorlatilag nem voltam táppénzen.
2018. okt. 3. 14:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok beteg, hétfő óta antibiotikumot szedek, javulok.
2018. okt. 3. 14:49
 2/10 A kérdező kommentje:
A táppénzt is én kértem, de utána jobban belegondoltam mekkora kiesés ez nekem, + még lehet a karácsonyi bónuszom is ugrana ez miatt....
2018. okt. 3. 14:50
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom biztosan, de szerintem, ha nem adod le és bemész dolgozni, akkor gond nincs.
2018. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvost, hogy mégis bemennél dolgozni és törölje a táppénzed, akkor nem adod le a munkahelyen és kész.
2018. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt már csak holnap tudom megtenni. Egyébként múlthéten anyumat is táppénzre vették, de végül kapott azokra a napokra szabadságot. Majd megkérdezem tőle, hogy neki mit mondtak a rendelőbe, mert betelefonált ez miatt.
2018. okt. 3. 15:14
 6/10 A kérdező kommentje:
rendelőben*
2018. okt. 3. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp telefonálj az orvosnak, mert ők is jelentik a táppénzt az OEP felé, ezért törölnie kell a tiédet a rendszerből.
2018. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Anyum egyébként azt mondta, hogy neki azt mondták, hogy nincs semmi gond, ők nem küldik tovább a papírt. De most csak az a kérdés, hogy azért nem küldik tovább, mert betelefonált, vagy azért nem, mert alapból nem teszik. Szerintem az lesz a biztos, hogyha felkeresem őket én is.
2018. okt. 3. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Jó kis munkahely lehet, ahol a csupa fertőzött, taknyos, gyulladásos beteg veszi át 39 fokos lázzal évvégén a bónuszokat.
2018. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még ha lázas lennék vagy lettem volna... :D
2018. okt. 4. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!