Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullhat a hajam? Mit...

Mitől hullhat a hajam? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Eddig is hullott a napi normál mennyiségben viszont mostanában észrevettem ha össze van fogva a hajam egész nap ha nem nagyon hullik fésülködés közben is és hajmosáskor is... most meg már alig van hajam plussz világ életemben vékonyszálú szálas volt sajnos. Illetve azt sem tudom volt-e már valakinek így, zsíros a hajam megmosom, 3x szoktam samponozni és ennek ellenére megszárítva is úgy néz ki mintha nem is mostam volna hajat zsíros hatású. Ez miért lehet?

Úgy volt már hogy elér egy bizonyos hajhosszúságot és onnantól jobban hullik de olyankor levágatom és probléma megoldva viszont most nem is mondható hosszúnak.

Elég kesze-kuszán fogalmaztam bocsánat remélem a lényeg azért érthető.


2018. okt. 5. 21:43
 1/1 anonim válasza:
Ha a hajadat nagyon sokáig hordod felcopfozva akkor a hajszálaid eltöredeznek és elkezd hullni a hajad. Én is így jártam, nagyon sokat hullot a hajam, fésülködés, hajmosás, napközben is. Hord leengedve és úgy nem fog annyit, vagyis nekem legalábbis már nem hullik. :)
2018. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!