Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Fekete foltot...

Mi lehet ez? Fekete foltot látok bármerre nézek.

Figyelt kérdés

Tudjátok van az, amikor látsz egy fehér kis foltot és ha rá akarsz nézni, akkor “elcsúszik” vagy hogy mondjam.. odébb megy.

Na, én ilyet látok vagy legalábbis ilyesmit, de folyamatosan, nem akar eltűnni. Csak ugye feketèbe. Bármerre nézek, pillantok ott van. Most is. Mi lehet ez? Már kezd tényleg zavaró lenni.


2018. okt. 10. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj meg valakit, hogy nézzen bele a szemedbe, nincs-e egy kis bogár vagy ilyesmi rátapadva (vagy ha kontaktlencséd van, akkor nem koszos-e). Ha nincs, akkor menj el sürgősen a szemészetre (úgy értem, hogy most, 15 percen belül indulj el), vagy legalább kérdezd meg őket telefonon, hogy mennyire sürgős ezt kivizsgáltatni. Lehet, hogy csak egy pici bevérzés, és ártalmatlan, de nehogy valami súlyosabb legyen... Jobb, ha időben kiderül, nehogy nagyobb baj legyen belőle.

2018. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már rég szemészhez kellett volna menned, nem itt kérdezgetni, a szem az nem játék!!
2018. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üvegtesti homály a jelenség neve, és amennyire tudom, vérszivárgás okozza a szemgolyóba.

Ha a folt nagy, akkor viszont féloldali látótérkiesésed van.

2018. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az öregedésnek és a nem megfelelő táplálkozásnak a jele. A pillanatnyi gyakorlatban nem tudják kezelni, de akadnak gyógyítók, akik pedig tudják. A neten kell utánanézni.
2018. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az üvegtesti homály az nem fekete.
2018. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!