Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kifejezni magam,...

Nem tudom kifejezni magam, elfelejtek dolgokat, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mintha agylágyulásoü lenne, beszéd közben összezavarodok. Eddig nem voltam ilyen, mindig fecsegtem, soha nem volt a kommunikációmmal gond, jelenleg olyan mintha vissza fejlődnék ,20 éves vagyok.


Tanfolyamon elég zavaró volt, elkeztem beszélni és hadarni keztem majd azt sem tudtam mi volt a kérdés, szomszéddal is beszéltem tegnap, ugyan ez azt hitte részeg vagyok. Pedig nem iszok alkoholt mert vezetek, jut eszembe, vezetni is elfelejtek, parkolni alig tudod, eddig precízen parkoltam.


Mintha nem is én lennék.


2018. okt. 12. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvos - beutaló - neurológus. Vedd komolyan!
2018. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.

Ha esetleg vannak egyéb tünetek is, akár valami tossz vétvételi eredmény, vagy pszichés gondok, akkor is háziorvos, és rlküld a megfelelő helyekre.

2018. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!