Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 158cm-hez 38kg nagyon kevés? 16/L

158cm-hez 38kg nagyon kevés? 16/L

Figyelt kérdés
Nem éheztetem magam vagy valami,rendesen eszek (és sokat) mégis szerintem sovány vagyok. Hogyan tudnék esetleg hízni? 16/L

2018. okt. 13. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
38 kg kevés. Gondolom, gyors az anyagcseréd. Ez emberfüggő. Nem vagy túl magas, de a kiló még 16 évesen is kevés. Hogy tudnál hízni? Jó kérdés. Passz. Mert nem akarom azt írni, hogy zabáld tele magad hízlaló kajákkal. Ha eszel rendesen, nem érzed gyengének magad, akkor kezdj el futni, vagy valamit sportolni.
2018. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sport nagyon nem az én világom:/ Néptáncolok. De szerintem neken az bőven elég. Hamar elfáradok.
2018. okt. 13. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltál valaha orvosnál ezzel a problémával? Lehet normális és ahogy idősödsz, hízni is fogsz, de lehet bármilyen hormon, vagy anyagcserezavar is a háttérben. Ne magad diagnosztizáld, hanem menj el orvoshoz. Látatlanban diagnosztikai módszerek nélkül nem lehet érdemi tanácsot adni. :)
2018. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál. D vitamin hiányom van,és szedek rá vitamint de amióta szedem azóta fogytam. Habár azelőtt is folyton 40-44 között ugráltam
2018. okt. 13. 20:15
 5/6 anonim válasza:
182cm magas vagyok, és 57killógram, többet eszek mint egy átlag ember de nem hízok, tömegnövelőkkel is probálkoztam de semmit nem hatott, most mindennap megiszok 2liter házi tejet hátha sikerülne híznom tőle, és 20kilós egykezes sulyzóval edzek, most megprobálkozok a szálkásítással, hátha bármi pozitív eredménnyel járnék, ha így lesz akkor jelzem feléd!
2018. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit olvass utána az étrendeknek és kövess valamit- tudom, nehéz tartani, de ha tömegnövelésről/leadásról van szó, akkor egy diéta segít :D (17/F)
2018. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!