Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran arra az érzésre...

Gyakran arra az érzésre ébredek hogy zuhanok vagy esek le felé, illetve zsibbad a kézfejem?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tapasztalt hasonlót? Már kezd idegesíteni.

28N



2018. okt. 16. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A zuhanás főleg elalvásnál gyakori. A karjaimat meg rendszeresen elfekszem, és elzsibbad. Ilyenkor muszáj átfordulnom a másik oldalra, hogy ismét beinduljon a rendes keringés a karjaimban.
2018. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor akkor éreztem zuhanást, mikor már majdnem elaludtam. Reggelre meg néha úgy beáll a vállam, hogy a nyakamat nem bírom egyik irányba fordítani.
2018. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zuhanás eséskor meg ébredés idegesen...De engem szoktak "kergetni" is,de egyszer sem láttam még ki kerget csak menekülnöm kell és kész.Vannak durvábbak is ,de azt hagyjuk.Én gyógyszert is szedek ezek miatt.
2018. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak elalszod a karodat. Másik lehetőség, hogy nem jó a párnád, nem támasztja alá a nyakadat megfelelően. Nyaki csigolya is okozhatja a panaszodat. Menj el a reumatológiára, ha a párna váltás nem segít. Anatómiai párnát ajánlom, és nyak- válltornát.
2018. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A párna cserét kipróbálom. Ma reggel is arra ébredtem hogy mind két kézfejem, érdekes hogy nem az egész karom, el van zsibbadva. Pedig hátamon feküdtem
2018. okt. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!