Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Májfoltok ellen mit lehet tenni?

Májfoltok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
El lehet őket valamivel tüntetni vagy csak elfedni lehet őket?
2010. jún. 24. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

a körömvirágkrém szart se ér, ma veszek ephelis alpha nevű cuccot a patikában, a wellness magazin szerint használ (persze a patikus a körömvirágkrémet sózta rám múltkor, amikor kérdeztem tőle :S)


[link]

2010. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja és légyszíves árakat is írjatok!

Köszi!

2010. jún. 24. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:

jaj! tényleg lehet ephelist kapni??légyszí válaszolj vissza. 20 évig használtam, de másfél éve megszűnt. a gyártóval is beszéltem azt mondta, hogy az EU.nem engedélyezi.

kérdező bocs az off-ért, ne nagyon örülnék , ha tényleg lehetne kapni. neked is ajánlom, mert az volt a legjobb.

leírom, amit most használok. OLIVA májfolt és szeplő elleni krém. gyógynövényboltokban, rossmanban dm-ben kapható.de azért nem annyira halványít, mint az ephelis.

üdv.

2010. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amit linkeltem az egy online patika, én is olvastam, hogy egy ideig nem lehetett kapni...nekem csak most van ilyen problémám, de kicsit utánaolvastam, mellesleg a mostani wellness-ben van még pár krém erre, de ez tűnik a legolcsóbbnak...nekem a homlokomon van és hónapok óta nem tudom eltüntetni, remélem, lesz a patikában és használni is fog
2010. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia,az oliva 700 ft körül van, 100 gr-os.

az ephelis is ennyi körül volt, de az 50 milis, de akkor is sokkal jobb, úgy, hogy most megyek vadászni:))

üdv.

2010. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

köszike, hívom a patikákat. én nagyon szeplős vagyok és semmi más nem tüntette el úgy, mint az ephelis. mondom, vagy húsz éve azt használtam és az állományai is isteni könnyű gél, és egy kicsit ki is feszíti a bőrt.

attól ne ijedjetek meg, ha pár hét után elszineződik, attól még semmi baja.

mindenkinek ajánlom, aki szpélős vagy májfoltos.

jaj, de jó hírt hoztál:)

puszi nektek

-pötyi-

2010. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát az online patikákban az ephelis most 2600 körül van (50g), 1300 körül meg a 20 g-os....remélem, tudok venni, mert randa nagyon az arcom :S és az összes fórumon azt olvastam, hogy ez használ
2010. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sziasztok. felhívtam pár patikát, csak egyben van egy db. tényleg jól fölnyomták az árát sajnos,a 20 milis 1150, az

50 milis 2470 ft.

de hát szépségünkért mindent.....:)

2010. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 g 1275 50 g-os meg nem volt, ja és egészségpénztárra nem lehet
2010. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és azt mondta a patikus, hogy a régihez képest javítottak az összetételen
2010. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!