Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neki lehet valami betegsége?

Neki lehet valami betegsége?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk együtt. Már a családomnak is bemutattam őt, és én is jártam többször is náluk. Facebookon is már kitett rólam egy jó pár képet. Egyszer amikor mentünk valahova, meg sem kérdezte hogy lenne-e hozzá kedvem vagy sem, hanem azt mondta megyünk. Telefonján, számítógépén is én vagyok a háttérképe. Tett már olyan megjegyzéseket hogy én az övé vagyok, nem fog elengedni, senki se fog már velem szexelni. Még egyszer előfordult hogy kiszálltam az öléből, erre kérdezi hogy miért, nem tetszik nekem hogy az ölében ülhetek. Sokszor meglep valami aprósággal. Azt mondta jó hogy nincsenek barátaim. Neki nem tetszene ha valahova kivágott ruhában mennék.
2018. okt. 22. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Menekülj még nem késő!
2018. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!