Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sípol és zúg a fülem, elmúlhat?

Sípol és zúg a fülem, elmúlhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már kb fél éve folyamatosan zúg mindkét a fülem(a bal sípol is). Akkor kezdődött az egész amikor fülhallgatón a kelleténél hangosabban hallgattam a zenét. Azóta persze voltam fülészeten meg neurológián is (szédülök is mellé) és mindkét helyen azt mondták, hogy igyak több vizet. (csendes kamra vizsgálaton is voltam ahol megállapították. hogy a hallásom nem sérült, mindent jó hallok) Azonban azóta sem lett jobb talán még egy kicsit rosszabb is de audni tudok tőle, néha hangosabb néha halkabb de általában csak csendesebb környezetbe hallom (meg persze este). Annyit szeretnék csak kérni, hogyha valakinek lenne hasonló élménye szívesen elolvasnám vagy akár tanácsa le tudná-e írni, előre is köszönöm!
2018. okt. 22. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Koponya MR vizsgálatot csináltass!
2018. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyit hallgattad fülessel hangosan a zenét?

Gyerek koromban én sokat így kb. nekem már 10 éve van fülzúgásom ami nem is fog elmúlni :)


Volt időszak amikor eléggé zavart de aztán hozzá szoktam.

Akkor zúg jobban ha az embernek fárasztó napja volt és este lefekszik a csendes szobába aludni....

2018. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves korom óta rendszeresen futok (futógépen) és mivel az elég zajos ezért volt, hogy fél-egy órán kersztül olyan heti 3 szinten hallgattam azon. Igazából már engem sem zavar nagyon csak néha, nekem ez egyébként állandó ezért talán könnyebben hozzá tudtam szokni és már egész egyszerűen csak ignorálom, viszont amikor megint megpróbálok fülhallgatón hallgatni valamit vagy kicsit hangosabban hallgatom a rádiót felerősödik és csak amiatt félek, hogy rosszabb lesz :/
2018. okt. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!