Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A külső aranyér elmúlik magától?

A külső aranyér elmúlik magától?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt, Reparon kenőcsöt használtam kb 1 hétig és elmúlt, nem tudom hogy a krémtől vagy amúgy is elmúlt volna (néhányan azt mondják hogy a kenőcs semmire nem jó), azóta egyszer kijött, ugyanazt a módszert alkalmaztam, és utána soha többet nem jött ki.


Csak vigyázz arra hogy ne erőltesd meg.

Ha nem múlik el akkor sajnos doki.

2018. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. nov. 4. 20:43
 3/5 Szolovjov ***** válasza:
Én abbahagytam a piálást és attól is sokkal jobb lett. Az alkohol tágítja az ereket ami nem tesz jót az aranyérnek sem.
2018. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már 2 hete meg van, 5 napja kenegetem reparon kenőccsel rendszeresen, de semmi változás. :(

Akkora mint egy babszem.

Szerintetek visszafog húzódni?

2018. nov. 11. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik kenőcsöt. Csak azért mert nekem ez vált be lehet neked nem fog. Van egy csomó féle vegyél egy másikat és próbáld meg azzal... valami csak bejön.
2018. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!