Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy ápolási...

Hogy zajlik egy ápolási igényeket felmérő szakértőí felülvizsgálat?

Figyelt kérdés

Ápolási díjhoz adtam be kérvényt, 2 éve demens 82 éves anyukám ápolásához.

Mit vizsgál a kirendelt szakértő, és hogyan?

Változó az állapota, néha el lehet rendesen vele beszélgetni, és teljesen normális ember benyomását kelti, Máskor meg bekattan, és olyan hülyeségeket csinál, hogy idegileg nagyon nehezen lehet elviselni. Persze ilyen esetben rövid időre össze tudja szedni magát, és képes hazudni is, ha arról van szó, ha megkérdezik tőle, hogy szokott e főzni, boltba menni, stb? Persze mindent én csinálok, de nem tudom mennyire adnak a szavára?Voltunk pszicihátrián is, és ott adtak egy szakvéleményt, hogy nem tudja ellátni magát, és 24 órás felügyeletet igényel. Ha valakinek volt már hozzátartozójával kapcsolatban ilyen szakértői vizsgálata, az elmondaná, hogy hogyan zajlott? Egy ilyen rövid látogatás alapján, hogy tudja megállapítani, hogy tud e önállóan wczni, enni, öltözni, tisztálkodni stb?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 11. 20:20
 1/1 anonim válasza:

Sok mindent megvizsgál a szakértő zárójelentéseket kér el és egy csomó kérdést fel tesz.

pontoz.

2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!