Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy megakadt...

Miért érzem azt, hogy megakadt valami a torkomon?

Figyelt kérdés

Tegnap este bevettem a szokásos vitaminokat, amiket szedek magas vérnyomásra és az első gyógyszer után éreztem valami furcsát. Onnantól kezdve érzem azt, mintha lenne valami a torkomon (megakadt volna) vagy mintha egy étel darab nem akarna lemenni. Próbáltam inni, kenyeret enni, köptetőt vettem be, próbáltam magam meghánytatni (1 óra próbálkozás után feladtam, nem ment csak öklendeztem), de semmi. Nagyon zavar, mintha fennakadt volna valami étel. Lehet a vitaminnal együtt bevettem valami hajat?? Másra nem tudok gondolni, gyakran fésülködöm ott, ahol most ezek voltak.


Mindenesetre, mit kellene tennem? Vagy mitől lehet ez? Beteg nem voltam mostanában, legalábbis nem vírusos.


2018. nov. 17. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit letapadt a nyelőcsőben, főleg ha kapszula volt és nem ittál hozzá sok vizet. Pár napon belül el fog múlni, velem is történt már ilyen.
2018. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letapadt a gyógyszer, el fog múlni. (Zárójelben megjegyzem, hogy ha a következő bevételénél is ilyet tapasztalsz, allergia is lehet. Még akkor is, ha régóta szeded, mert változtathatnak az összetevőkön.)
2018. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Remélem elmúlik, kicsit szúr is már a mellkasom tőle vagy lehet már csak beképzelem. Én is hasonlókra gondoltam.
2018. nov. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!